Liny ze stali nierdzewnej stosowane do wiercenia potrzeby zmiany

Jak postęp technologiczny przemysłu ropy naftowej, skutecznego działania wiercenia i produkcji stopniowo zwiększana, wiele szybów naftowych mają wszystkie odzwierciedlają rdzenia liny ze stali nierdzewnej w korzystaniu z życia był krótszy niż w przeszłości, nie mógł sprostać wymaganiom współczesnych.

Tymczasem konopi core pojawił się także na korzystanie z liny ze stali nierdzewnej, stali nierdzewnej lina jest szef użyć uszkodzeń strukturalnych i nosić złamanych drutów. Zwiększenie wpływu obciążenia, prędkości zwiększa również, promień, aby zawęzić okoliczności gięcia, rdzenia liny ze stali nierdzewnej został trudną do pokonania. W tym czasie liny ze stali nierdzewnej z rdzeniem stalowym zaczął iść w obszarach wiertniczym, stopniowo zastąpiony Ma proszkowy liny ze stali nierdzewnej, używany w przeszłości.

W przypadku konstrukcyjnej, stali nierdzewnej liny z rdzeniem stalowym metalowe Gęstość włókna core wzrost w porównaniu do 17%, siła rozrywająca rosła w siłę, spełniającym wymogi bezpieczeństwa. Ze względu na liny ze stali nierdzewnej z rdzeniem stalowym odporność na nacisk promieniowy wyższe, wiercenia i produkcji w zakresie użytkowania nie jest łatwe w ranie występuje podczas spłaszczania, deformacji. Ze względu na wydłużenie liny z rdzeniem stalowym życie ze względu na wydłużenie i powodują mniej tarcia między liny mały, ze stali nierdzewnej, ich średnia długość życia jest około 1.2 ~ 1,3 razy włókna rdzenia stali nierdzewnej liny.