Problem przemysłu liny ze stali nierdzewnej

1. w przemyśle drutów ze stali nierdzewnej w ogniwo łańcucha przemysłowego lub poziomie przedsiębiorstwa sprzętu, przetwarzania klasy, jeszcze na koniec niski niski poziom pozycje. Zwłaszcza na wyroby liny ze stali nierdzewnej, większość firm jako prosty szorstki, nierównej jakości, trudne do formularza marki i niskiej wartości dodanej, był w pozycji dominującej w konkurencji na rynku, rzadziej mają rynki powiedzieć.

2. stal nierdzewna liny przedsiębiorstw jest proste naśladownictwo, błędne konkurencji, braku współpracy przez krytykę. Nie stanowią rozsądny podział pracy i wyróżnić struktury przemysłu, jednorodność jest poważne.

3. stal nierdzewna liny wysoki zanieczyszczenia przemysłowe kontrola wymagania i zużycie energii. Zgodnie z istniejących zdolności przetwarzania i kosztów przetworzenia to miasto o ponad 400 000 ton oryginalny składowiska wieku osadu wszędzie, potrzebne więcej niż dwa lata, koszt Ultra-mld. Można powiedzieć, że środowiska dla wzrostu podejście do rozwoju dobiegła końca.

4. większość poziomie zarządzania liny ze stali nierdzewnej nie może zaspokoić potrzeby rozwoju przedsiębiorczości, rozbudowane zarządzanie w dużym stopniu ograniczone przedsiębiorstw liny ze stali nierdzewnej do dalszego wzrostu, zwłaszcza w obecnych czasach, efektywności zarządzania jest szalejącej zarządzania trudności.