Liny ze stali nierdzewnej podstawowe funkcje różnych zastosowań różnych

1. ze stali nierdzewnej liny do windy
Podczas procesu aplikacji, aby móc grać rolę w odporności na obciążenia udarowe liny ze stali nierdzewnej za pomocą włókna rdzenia jest wymagane do zapewnienia, że w trakcie stosowania. Często promocje czasami użyć niezależne liny rdzeń ze stali nierdzewnej liny stalowe core, aby uzyskać te same obciążenie niszczące średnica.

2. stal nierdzewna liny dla pasażera ropeway
Stali nierdzewnej liny liny przy użyciu potrzebę wsparcia doświadczonych, koła linowe i poprzeczne obciążenia nałożone przez podnośnik, jeśli nie stałe liny rdzeni, nici będzie wyrabiania siebie po nici zaczął dotykać i nosić pomiędzy jednostkami wkrótce sprawi, że liny z drutu ze stali nierdzewnej i zepsuty zmęczony zestaw z góry na bok.

W stali nierdzewnej liny przez koła napędowe i Ronda po kolei koła, liny rdzenia liny promieniowe elastyczność dostaw wsparcie jednostki do upewnij się, że układ nie jest uszkodzony z powodu twisty i zamienia nici. Kiedy kabel zaczął, i ciasny parking, ze stali nierdzewnej liny liny ma stopień elastyczności i nici do pochłania mnóstwo energii.