Instalacja klip liny ze stali nierdzewnej należy pamiętać o zawartości

1. Chuck w celu dopasowania do grubości liny ze stali nierdzewnej netto od wewnątrz-u w kształcie pierścieni większy niż Średnica liny ze stali nierdzewnej 1 ~ 3mm, marża netto jest zbyt trudne do mocowania liny.

2. gdy jest używany do dokręcić strzemiona, liny ze stali nierdzewnej jest skompresowany do około 1/3. Ze względu na drut, liny w życie będzie zniekształcony, Lina, liny, ładowanie na sekundę po zaostrzona w celu zagwarantowania niezawodnego. Sprawdź liny ze stali nierdzewnej po liny w slajdów ładowania uchwyt, uchwyt na dodatkowe zabezpieczenia. Instalacji bezpieczeństwa od ostatniej karty na karcie około 500mm, szef, który będzie być prostowane umocowania bezpiecznie z zakrętów, a następnie zacisk liny główne, takie jak zacisk przesuwne zabezpieczeń gięte, tak, że można znaleźć i terminowe zbrojenia.

3. Chuck organizuje dla stali nierdzewnej Średnica liny między około 6 ~ 7 razy, wiersz karty CIS uzgodnień, powinny być częścią pętli w kształcie u z liny koniec strony, jednej strony płyty na główne linie.

4. liczba i układ Metoda: numer karty, nie mniej niż 3-5, Chuck powinno być mniej niż odstępy stal nierdzewna drut liny 6 razy, ostatnio klip z liny koniec odległości ≥ 140mm w zależności od ilości zgodnie ze średnicą klipu linę z drutu stalowego, 10 MM, 3, 10-20 mm, 4, 21-26 mm, 5, 25-36 mm, 6, 36-40 mm, 7.

5. stal nierdzewna klip linowe ładowania luźne pierwszego wyboru powinny być wykonywane po instalacji. W normalnych okolicznościach orzechy trzeba zacisnąć dalej.