Korzyści z używania wysokiej jakości smarów liny ze stali nierdzewnej

1. wysokiej jakości oleju smarowego z dobrą mobilnością i dobry współczynnik penetracji, wstępnej obróbki smarowanie liny ze stali nierdzewnej szybko mogą przenikać, ciąg i liny i aby zapobiec bakterii w ich rdzeń włókna efekt.
2. jakość przyczepności, smarowe oleju na liny ze stali nierdzewnej nie jest łatwo usunięte, smarująco w ramach określonego zakresu temperatury nie ma wpływu. Ponadto wydajność przyczepność Lube poślizg, który pomógł liny ze stali nierdzewnej dla trakcji winda.
3. ma film wysokiej wytrzymałości, mogli się oprzeć, dotykając przy bardzo dużych obciążeniach wysokiego ciśnienia między druty ze stali nierdzewnej, ale również odporność na rozkład, pogorszenie.
4. Wysoka jakość smarowania olejem wyższa siła spajająca, aby uniknąć olej kapie, nie odśrodkowe swing utracone podczas ćwiczeń, unikając smar odpadów i zanieczyszczeń do innych urządzeń.
5. wysokiej jakości stali nierdzewnej liny spowodowane oleju smarowego nie ma korozji, rdzewieje komponenty, zabezpieczenie antykorozyjne, zapobiegania korozji jest lepszy.
6. jego zdolność do naprawy sam i liny ze stali nierdzewnej w dalszym ciągu być wygięte, będzie na bieżąco film olejowy na ekspansję powierzchni wyciągnięcia. Wymaga to delikatne i wysokiej czernione film przed zerwania liny.