Chuangyi Metal produktów Co., Ltd znajduje się największy znanych ze stali nierdzewnej baseDainan miasto, Xinghua, Taizhou City, prowincja Jiangsu Province, Chiny. To jest prywatna firma, która zajmuje powierzchnię 12.000 metrów kwadratowych i właścicielem zarejestrowanego kapitału 28 mln juanów. Istnieją 142 pracowników, w tym 6 techników. Ourproduct linii montażowej udogodnienia, które wykorzystywane w produkcji stali nierdzewnej i tytanu produktów obejmują: wytapianie, gorące i walcowanie na zimno, kucie, drutu, drutu wisting, tłoczenie, gokarty, piły, itp.
Nasze główne produkty to: liny ze stali nierdzewnej, lin stalowych ocynkowanych, powlekanych tworzywem liny i odpoczynkowych; drutu ze stali nierdzewnej, druty sprężynowe, wodoru wydania drutu i innych serii drutu ze stali nierdzewnej; Kątownik ze stali nierdzewnej, stali nierdzewnej Sztabka okrągła, kwadratowy pasek ze stali nierdzewnej, płaskownik ze stali nierdzewnej i inne profile ze stali nierdzewnej; Tytan materiałów i produktów.
Po latach rozwoju ma przyjść do bycia strategicznych skali integracji zjednoczenia nauki i technologii, produkcji i handlu, zjednoczenie matedal surowców i produktów, zjednoczenia artystycznego pakowania, obróbki powierzchniowej i produkcji, która położyła solidne podstawy dla rozwoju firmy.
Nasza firma jest w ścisłej współpracy z wielu przedsiębiorstw, zarówno w domu, jak i za granicą. Sprzedaż produktów do wielu krajów i nasz rynek jest stabilny. Z rocznej produkcji wyrobów ze stali nierdzewnej do 2000 ton i tytanu produktów ponad 150 ton nasza firma jest przyszłość w rynku krajowym. Nasze produkty są z doskonałej jakości i w dobrej cenie, który używany w naftowego, chemicznego, włókienniczego, lotnictwa, połowów, architektura i precyzji instrumentów, itp. Zarządzanie jest zgodnie ze standardem IS09001:2000 i CE. Spotkanie customersand #39; potrzeb jest naszym pierwszym celem i traktujemy tak samo ważne jak nasze życie jakość naszych produktów. Dokładamy starań, aby służyć naszym klientom ze szczerością.

Z CORAZ BARDZIEJ DOSKONAŁY SYSTEM. ADAPTUJEMY DO ZMIANY RYNKU. (CIĄGLE INNOWACYJNE NOWE PRODUKTY. BĘDZIEMY SIĘ POZA WŁASNY LIMIT. Za pomocą STALE POPRAWĘ JAKOŚCI andamp; CHARAKTER NASZYCH PRACOWNIKÓW. MOŻEMY SĄ TWORZENIA JAKOŚCI LIFE.AS DOJRZAŁE I LEVELHEADED) PRZEDSIĘBIORSTWO DZISIAJ. JESTEŚMY w PEŁNI PRZEKONANI, ŻE MAMY OBOWIĄZEK i ZDOLNOŚĆ DO CREAT Eandquot; CHUANCYIandquot; NOWE ERAI